فروش اینترنتی محصولات اسپیدی

پروژه فروش اینترنتی محصولات شرکت کیمیا اسپیدی قشم، با هدف توسعه خدمات و محصولات شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) در صنایع وابسته خودرو و در همکاری با شرکت نفت سپاهان راه­ اندازی و بهره برداری شده است.

در این سامانه و با بهره گیری از زیرساخت فروش اینترنتی شرکت مگا، روغن موتورهای شرکت کیمیا اسپیدی قشم با برند معتبر اسپیدی به صورت اینترنتی به فروش می­رسند. در واقع در این سامانه امکان معرفی، مقایسه و خرید محصولات متنوع شرکا کیمیا اسپیدی قشم فراهم شده است.

اهداف کلی از طراحی، تولید و راه اندازی این سامانه به شرح ذیل می­ باشد:

  • بهره گیری از مزیت ­های تجارت الکترونیکی و ایجاد بستری جدید جهت فروش محصولات کیمیا اسپیدی قشم
  • مدیریت و نظارت سیستمی بر کانال­ های توزیع و فروش محصولات (شامل اتوسرویس ­ها، خرده فروشان و…)
  • ایجاد امکان ارائه خدمات در هر لحظه از شبانه روز به مشتریان
  • مدیریت و نظارت سیستم بر قیمت و حجم توزیع محصولات

همچنین این سامانه امکان ارائه بسته­ های متنوع خدماتی و تعریف کمپین­ های تبلیغاتی اعم از ارائه پیشنهادهای تخفیفی به سازمان ها و شرکت ها مختلف از طریق طراحی و راه ­اندازی لندینگ پیج­ های اختصاصی، تعریف و فروش پک­ های محصولی و… را نیز فراهم نموده است.

این سامانه به شرکت کیمیا اسپیدی قشم این امکان را می ­دهد تا با استفاده از ابزارهای نظارتی در این حوزه، عملکرد کلی اتوسرویس های خود را از طریق برقراری ارتباط دوسویه و برخط با مشتریان ارزیابی نموده و شبکه توزیع و فروش محصولات خود را به صورت مجازی کنترل و مدیریت نماید.

یکی از مهم ترین بخش­ های سامانه فروش اینترنتی محصولات اسپیدی، بهره­ گیری از زیرساخت نرم افزاری شرکت مگا در حوزه لجستیک (انبارداری و حمل) می­ باشد. در واقع تمامی محصولات این سامانه با استفاده از امکانات زیرساختی فراهم شده، به صورت تحویل در محل به مشتریان ارائه می­ شوند که این مهم خود وجه تمایز این سامانه با سایر سامانه­ های مشابه در حوزه فروش اینترنتی روغن موتور و فرآورده ­های روان کننده نفتی می ­باشد.

پروژه
فروش اینترنتی محصولات اسپیدی

کارفرما:
شرکت کیمیا اسپیدی قشم

سال:
1398

تغییر زبان