سامانه فروش اینترنتی محصولات پانل ماموت

سامانه فروش اینترنتی محصولات پانل ماموت

با توجه به تجاری همکاری­ های پیشین و پتانسیل­ های کاری موجود بین طرفین و در ادامه همکاری های دنیای ماموت و شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (ایما)، پروژه فروش اینترنتی محصولات پانل ماموت و ساندویچ پنل با هدف توسعه خدمات فروش اینترنتی محصولات دنیای ماموت و با بهره گیری از زیرساخت فروش اینترنتی مگا در سال ۱۳۹۹ راه اندازی گردید.

در این سامانه امکان خرید و ثبت سفارش ساندویچ پانل­ های شرکت ماموت در انواع پانل سقفی، دیواری و سردخانه ای به همراه برشکاری در ابعاد مختلف براساس نیاز مشتری و از طریق معرفی نیروی اجرایی به خریدار انجام می­ شود.

سیستم راه اندازی شده به کلیه خریداران و مشتریان پانل ماموت این امکان را می دهد تا تمامی مراحل سفارش خود اعم از کاربری پروژه، اطلاعات و متراژ پروژه، محل اجرای پروژه، نوع پانل ها و ورق های مورد نیاز و… به شکل برخط با کمترین مراجعه حضوری به محل کارخانه ماموت انجام دهند.

در واقع با راه اندازی این سامانه امکان فروش محصولات غیر واحد بر بستر ایرانی کار فراهم شده و امکان بررسی و ثبت سفارش در مراحل مختلف با توجه به نیازهای دنیای ماموت شخصی سازی شده است.

مدل اجرایی سامانه فروش پانل ماموت

در مدل پیاده سازی شده فروش ساندویچ پنل، کارشناسان ماموت پس از بررسی سفارش ها و در صورت نیاز تماس با مشتری سفارش را نهایی نموده و در صورتی که مشتری در ادامه مراحل نیاز به بازدید کارشناس از پروژه و یا درخواست نصب پروژه را داشته باشد می تواند اعلام نماید. پس از نهایی شدن سفارش توسط کارشناسان، مشتری مرحله پرداخت ودیعه اول سفارش خود را به صورت اینترنتی و آنلاین واریز خواهد نمود و بلافاصله پس از این مرحله سفارش به خط تولید ارسال می گردد.

سایر مراحل بعدی تولید تا مرحله نهایی آماده شدن سفارش در پنل مشتری درسامانه فروش اینترنتی قابل رصد و مشاهده خواهد بود و در انتها وقتی پروژه آماده تحویل گردد به مشتری از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید و پس از واریز ودیعه دوم توسط کاربر مراحل تحویل پروژه و سفارش مشتری آغاز خواهد شد.

با توجه به توسعه فعالیت دنیای ماموت پس از گذشت دو دهه فعالیت مستمر که به عنوان تخصصی ترین تولید کننده انواع تریل، کاربری های تجاری و ساندویچ پانل خانه های پیش ساخته و کانکس در خاورمیانه شناخته می شود و در نظر گرفتن هدف دنیای ماموت ((در کار خود بهترین باشیم)) امکان فروش اینترنتی محصولات راه اندازی گردید تا مشتریان با سهولت هر چه تمام امکان ثبت سفارش به صورت برخط و بدون کمترین مراجعه حضوری به کارخانه ماموت را داشته باشند.

پروژه
فروش اینترنتی محصولات پانل ماموت

کارفرما:
دنیای ماموت

سال:
1399

تغییر زبان