اخذ جایزه مسابقات آسیایی ۲۰۱۵

“پرتال جامع خودرو کشور” برنده جایزه eASIA Awards در سال ۲۰۱۵ گردید. این رویداد توسط سازمان بین‌المللی(Asia Pacific Council for Trade Facilitation & e-Business (AFACT هر دو سال یکبار برگزار می گردد. در مرحله نهایی این رویداد، طی مراسمی که روز سه شنبه ۲۴ آذر در هتل لاله تهران برگزار گردید، نامزد های نهایی دریافت جوایز، به تشریح فعالیت ها و دستاورد های خود پرداخته و به سوالات داوران بین المللی پاسخ دادند.
در مرحله اول، از شرکت های فعال و موفق در حوزه کسب و کار الکترونیکی منطقه آسیا پاسفیک دعوت به عمل آمد که بهترین محصول خود، را برای حضور در این رویداد معرفی نمایند. از شرکت مگا و “پرتال جامع خودرو کشور” نیز به عنوان رکورد دار تجارت الکترونیکی کشور دعوت شد. پس از بررسی های انجام شده از میان شرکت کنندگان، در مجموع ۱۱ طرح در ۴ بخش، به همراه “پرتال جامع خودرو کشور” برای حضور در مرحله نیمه نهایی پذیرفته شدند. در مرحله نهایی رویداد eASIA Awards”پرتال جامع خودرو کشور” با تکیه به دستاورد ها و توانمندی های خود توانست در بخش “کاهش شکاف دیجیتال” رتبه دوم را بدست آورد. در این بخش شرکت کننده هایی از کشور تایوان و هند نیز حضور داشتند.
هدف از جایزه eASIA، ترویج دستیابی کشورها و اقتصادهای عضو AFACT به توسعه و تسهیل فعالیت ها و سیاست های تجارت الکترونیکی و طرح هایی برای کاهش شکاف دیجیتال در منطقه آسیا و اقیانوسیه، می باشد. جایزه eASIA برای به معرفی ” فعالیت های موفق انجام شده” در حوزه AFACT و تشویق اعضا به تبادل “بهترین شیوه ها” در نظر گرفته شده است.

تغییر زبان