سامانه ایرانی‌کار

سامانه ایرانی‌کار به آدرس اینترنتی www.iranecar.com یکی از مهمترین محصولات شرکت مگا محسوب می‌شود که در سال ۱۳۸۵ با هدف گسترش تجارت الکترونیکی در صنعت خودرو و صنایع وابسته راه‌اندازی گردیده و یکی دیگر از مهمترین مأموریت‌های آن، تبدیل شدن به مرجع موثق و مطمئن اطلاع‌رسانی اخبار و اطلاعات صنعت خودرو می‌باشد.

خدمات فعلی ایرانی کار

در حال حاضر ایرانی‌کار به‌عنوان سامانه‌ای محبوب برای دریافت خدمات و اطلاعات مرتبط با خودرو شناخته می‌شود که مخاطبان آن از گروه‌های سنی و جایگاه‌های اجتماعی مختلف به آن مراجعه می‌نمایند:

 • دارندگان، خریداران و فروشندگان خودرو
 • علاقه‌مندان به صنعت خودرو و اخبار و حواشی آن
 • فروشندگان محصولات جانبی و قطعات یدکی خودرو
 • مراکز، شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های خدمات خودرویی

مخاطبان اصلی ایرانی کار

در حال حاضر ایرانی‌کار به‌عنوان سامانه‌ای محبوب برای دریافت خدمات و اطلاعات مرتبط با خودرو شناخته می‌شود که مخاطبان آن از گروه‌های سنی و جایگاه‌های اجتماعی مختلف به آن مراجعه می‌نمایند:

 • دارندگان، خریداران و فروشندگان خودرو
 • علاقه‌مندان به صنعت خودرو و اخبار و حواشی آن
 • فروشندگان محصولات جانبی و قطعات یدکی خودرو
 • مراکز، شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های خدمات خودرویی

ظرفیت ایرانی‌کار در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتالی

به طور معمول، روزانه هزاران نفر از سامانه ایرانی‌کار بازدید می‌کنند و این سامانه رکورد مراجعه ۶/۱ میلیون نفر در روز و همچنین کسب رتبه ۴۹ وب‌سایت الکسا را نیز در کارنامه داشته است.

این موضوع که افراد بسیاری به ایرانی‌کار اطمینان داشته و برای دستیابی به اطلاعات دقیق و صحیح، خرید خودرو و محصولات مرتبط و همچنین دریافت خدمات مربوط به خودرو به ایرانی‌کار مراجعه می‌کنند و این پرتال را مورد اعتماد می‌دانند، رسالت جدیدی را بر دوش ایرانی‌کار قرار داده و در عین حال ظرفیت بسیار مناسبی را برای معرفی محصولات و خدمات مختلف مرتبط با خودرو در این وب‌سایت ایجاد کرده است

با توجه به موارد فوق، ایرانی‌کار برای توسعه کسب‌وکارها ۳ راهکار اصلی را پیشنهاد می‌نماید و در عین حال پذیرای دیگر پیشنهادات و سایر روش‌های همکاری است:

 • تبلیغات و بازاریابی از طریق کانال‌های متنوع اطلاع‌رسانی ایرانی‌کار
 • تسهیم درآمد حاصل از فروش محصولات و خدمات در گاراژ ایرانی‌کار
 • ارائه پلتفرم جامع فروش و خدمات پس از فروش به شریک تجاری

گاراژ ایرانی‌کار، بزرگترین جامعه دارندگان خودرو در کشور

مشتریان مهمترین دارایی ایرانی‌کار هستند، لذا این مجموعه برای افزایش رضایت و حفظ وفاداری آن‌ها تلاش بسیاری انجام داده و به صورت مستمر برای بهبود خدمات خود چه از لحاظ تعداد و تنوع و چه از لحاظ کیفیت و قیمت، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری می‌کند. در همین راستا، ایرانی‌کار با ادغام دو مفهوم «باشگاه مشتریان» و «ارائه پیشنهادهای تخفیف‌دار»، خدمتی نوآورانه به نام «گاراژ ایرانی‌کار» را برای تمام دارندگان خودرو در کشور ارائه می‌نماید.

گاراژ ایرانی‌کار با هدف ارائه خدمات و محصولات مرتبط با خودرو با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به دارندگان خودرو در کشور راه‌اندازی شده و قرار است بازارچه همواره تخفیف صنعت خودروی ایران باشد. این گاراژ مجازی در واقع یک بستر اینترنتی برای دریافت خدمات و محصولات خودرویی با تخفیف ویژه به شمار می‌رود. لازم به ذکر است ایرانی‌کار در تعاملات خود با شرکای تجاری که این محصولات و خدمات را عرضه می‌کنند، تاکید بسیاری بر تفاوت قابل توجه قیمت‌ها نسبت به قیمت‌های روز بازار دارد.

متقاضیان و علاقه‌مندانی که مشتاق به استفاده از امکانات گاراژ ایرانی‌کار هستند می‌توانند پس از عضویت در آن، از پیشنهادهای با تخفیف بسیار مناسب در حوزه‌های متنوع باخبر شده و برحسب نیاز خود از محصولات، خدمات و سایر پیشنهادهای فرهنگی، تفریحی و رفاهی استفاده نمایند و ضمن افزایش امتیازات خود به ازای هر خرید، از هدایای متنوع بهره‌مند شوند.

فروش الکترونیکی بیمه نامه

شرکت مگا در نخستین تجربه عملی خود در حوزه فروش اینترنتی بیمه نامه­ های خودرو، با انعقاد قرارداد فروش اینترنتی بیمه نامه خودرو شرکت بیمه پارسیان، پا به عرصه صنعت بیمه گذاشت. هدف از این پروژه طراحی و ایجاد سیستم فروش اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث و بدنه خودرو بود. به واسطه این سیستم هر متقاضی می توانست بدون مراجعه به شبکه نمایندگی های شرکت بیمه پارسیان در کوتاهترین زمان ممکن بیمه نامه خود را تمدید و یا سفارش دهد. در طراحی فرایندی و گرافیکی این سامانه سعی شد که کاربر متقاضی با صرف کمترین وقت به بهترین نتیجه ممکن دست یابد.

در همین راستا راه ­اندازی سیستم فروش اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث و الحاقیه افزایش تعهدات، در این شرکت اجرایی شد که در مجموع بیش از ۵۰ هزار بیمه‌نامه صادر و فروخته شده است.

همچنین در اوایل سال ۱۳۹۳ تمدید بیمه نامه‌های شخص ثالث صادر شده توسط سایر شرکت‌های بیمه (غیر پارسیان) نیز امکان پذیر شد که این امکان به سود کاربر بوده و فضا را برای مقایسه چندین بیمه گزار جهت حصول نتیجه ه­ای مطلوب تر فراهم می­ آورد.

در حال حاضر نیز شرکت مگا با بهره ­گیری از بستر “ایرانی­ کار” در صدد کار بر روی نرم­ افزار فروش اینترنتی انواع بیمه نامه­ های خودرو می­ باشد. بر این اساس و طی مذاکرات به عمل آمده با شرکت بیمه ایران و سایر شرکت‌های بیمه ای، طراحی بخش­ ها و فرایند های فروش بیمه­ نامه­ های شخص ثالث و بدنه پیاده­ سازی شده است و در مرحله اجرا و راه­ اندازی می ­باشد.

خدمات آتی ایرانی کار

ایرانی کار در راستای توسعه خدمات و امکانات خود بر اساس نیازهای کاربران، موارد متعددی را به شرح زیر در نظر دارد:

 • کارشناسی فنی و قیمت‌گذاری خودرو
 • ارائه قیمت روز قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو
 • خدمات خرید و فروش خودرو های کارکرده
 • خرید و فروش قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با خودرو
 • ارائه پیشنهاد تخفیف محصولات و خدمات خودرویی
 • گسترش خدمات محتوایی و اطلاع‌ رسانی در سامانه و صفحات مجازی ایرانی‌ کار

تغییر زبان