اخبار و رویداد ها

ارایه خدمات منسجم خودروداری توسط ایرانی کار
در: اخبار مگا, صنعت خودرو

مدیر پروژه سرویس‌های استعلام و پرداخت طرح ایرانی کار از به‌هنگام سازی و ارایه خدمات منسجم خودروداری توسط ایرانی کار خبر داد. علی خلیل زاده با اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد ارایه خدمات جدیدی از ایرانی کار خواهیم بود، گفت: اجرای کمپین‌های تبلیغ...

‌فروشگاه ایرانی کار راه‌اندازی شد
در: اخبار مگا, صنعت خودرو

ایرانی کار پس از تجربه موفق در ارایه خدمات جامع خودروداری، فروش آنلاین ‌روغن، لاستیک و باتری به نرخ دولتی را آغاز کرده است. امروزه رشد سریع تکنولوژی منجر به ایجاد تغییرات فراوانی در شیوه‌های تجارت و خرید و فروش شده به طوری که دنیای تجارت را به یک دنی...

تشکیل پرتال جامع خودروی کشور
در: اخبار مگا, صنعت خودرو

یکی از مواردی که در قانون تجارت الکترونیکی کشور مهجور مانده و به طور کامل اجرایی نشده ایجاد پرتال جامع خودروی کشور است. با توسعه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امکان تشکیل پرتال جامع خودروی کشور وجود دارد.

شرکت مگا در صدد برقراری ارتباط میان اضلاع «هاب خودرو» است
در: اخبار مگا

مهرداد وفا، عضو هیات‌مدیره و معاون امور پروژه‌ها در شرکت مگا، طی گفتگویی به پیشینه این شرکت در حوزه تجارت الکترونیکی و نقش و جایگاه آن در صنعت خودروی کشور پرداخت. مشروح این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

پاسخ وزارت صمت به سازمان بازرسی کل کشور درباره سامانه یکپارچه تخصیص خودرو
در: اخبار مگا, صنعت خودرو

مرکز ارتباطات وزارت صمت پیرو رسانه‌ای شدن یکی از نامه‌های معمول نهادهای نظارتی به وزارت صمت، به‌منظور تنویر افکار عمومی، بخشی از نامه وزارت صمت به سازمان محترم بازرسی کل کشور درباره سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را منتشر کرد.

سامانه یکپارچه و نخستین گام‌ها در مسیر تخصیص عادلانه خودرو
در: اخبار مگا

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در طول یک ماه گذشته و از ابتدای آغاز فعالیت، با واکنش‌های متفاوتی روبرو شده؛ واکنش‌هایی که بسیاری از آن‌ها برگرفته از رویکردهای غیرتخصصی در حوزه خودرو بوده است.

طراحان سامانه یکپارچه وظیفه‌ای درباره اعلام زمان حذف قرعه‌کشی خودرو ندارند
در: اخبار مگا

مدیرعامل شرکت مجری سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با بیان اینکه مسئولان سامانه یکپارچه وظیفه‌ای به جز ثبت‌نام متقاضیان ندارند، گفت: فقط وزارت صمت می‌تواند زمان حذف قرعه‌کشی و مسائل مربوط به حوزه خودرو را اعلام کند.

تکذیبیه شرکت مگا در خصوص مصاحبه مدیر عامل این شرکت با باشگاه خبرنگاران جوان
در: اخبار مگا

بسمه‌تعالی شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) بدینوسیله خبری که صبح روز یک‌شنبه ۲۲ خرداد با تیتر «قرعه کشی خودرو حذف نمی‌شود!» از طریق «باشگاه خبرنگاران جوان» به نقل از مدیرعامل این شرکت منتشر شد را تکذیب می‌کند.

تغییر زبان