لوح تقدیر از جشنواره ملی بهره وری

ششمین جشنواره ملی بهره وری کشور؛ ۲ خرداد ماه ۹۴ با حضور مقامات ارشد، صاحبان بنگاه های اقتصادی برتر و مسئولان اقتصادی بخش خصوصی و دولتی در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شده است. در این جشنواره، بنگاه های اقتصادی، بازرگانی، خدماتی و صنعتی برتر کشور که در یک دوره پنج ساله، بیشترین بهره وری را داشته اند موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس ملی بهره وری گردیدند.
در ششمین جشنواره ملی بهره وری کشور؛ شاخص های بهره وری بیش از ۱۳۰۰ شرکت و بنگاه اقتصادی از سوی چهار هزار داور مورد بررسی قرار گرفت و از بین آنها ۳۱۹ شرکت و بنگاه اقتصادی به عنوان نامزد دریافت لوح جشنواره ملی بهره وری انتخاب شدند و از این تعداد نیز ۶۹ شرکت و بنگاه اقتصادی برتر برگزیده شدند.
شرکت مگا با ارائه پروژه “پرتال جامع خودرو کشور” به دبیرخانه جشنواره توانست نظر هیئت داوران را به خود جلب نماید و موفق به اخذ لوح تقدیر ملی بهره وری از ششمین جشنواره ملی بهره وری کشور شود. بالاترین حجم مالی تراکنش های اینترنتی ایمن، ایجاد اشتغال برای نیروهای انسانی، ایجاد رضایتمندی برای خریداران و استفاده کنندگان از پرتال و نیز خریداران خودرو از خودرو سازان بزرگ کشور، ایجاد صرفه جویی برای خودروسازان، کاهش هزینه های خربداران، کاهش مصرف سوخت و … از جمله موارد موفقیت این طرح به شمار می آید.